Zimowiska w Wierchomli Wielkiej 2019

Podczas tegorocznych ferii zimowych w dniach od 17 do 24 lutego 2019 r.  grupa 70 osób: dzieci, młodzieży oraz rodzin z naszej parafii razem z księdzem wikariuszem Dominikiem Sujeckim wyjechała do Wierchomli Wielkiej. Ta górska miejscowość już po raz kolejny staje się dla Ksawerowian miejscem odpoczynku, ale także nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Czterodniowe białe szaleństwo na stoku pozwoliło na udoskonalenie lub odkrycie w sobie sportowych talentów. Pomimo zmęczenia uczestnicy codziennie znajdowali siły na wieczorne spotkania przy filmie, karaoke lub wspólnych grach. Spędzony w górach czas był również doskonałą okazją do spędzenia czasu na modlitwie, głównie podczas codziennie sprawowanej Mszy Świętej. Szczególny wymiar miała eucharystia odprawiona w zabytkowym kościele, który dawniej był cerkwią grekokatolicką. Choć ferie już się skończyły czekamy na wakacje.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/zimowiska-w-wierchomli-wielkiej-2019/