Ogłoszenia

  1. Dziś w Kościele przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. W dniu dzisiejszym odpust ku czci św. Mateusza w Pabianicach.
  2. W piątek 22 września br. odbyło się zebranie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej. Dzieci zapraszamy na msze św. w niedzielę na 11.30 a w ostatnie niedziele wraz z rodzicami na godz. 13.00. Dziś także na mszę św. o godz. 13.00.
  3. W czwartek 28 września br. o 15.00 przy Biedronce KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
  4. W sobotę 30 września po Mszy Świętej wieczorowej serdecznie zapraszamy na cztery części różańca w intencjach Ojczyzny.
  5. Przyszła niedziela to 01 października. O 6.30 z parkingu wyrusza autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Dziś ostatni dzień zapisów. Są jeszcze wolne miejsca. Wszystkich, którzy się już zapisali prosimy o jak najszybsze skompletowanie danych i załatwienie formalności związanych z wyjazdem.
  6. Spotkanie z rodzicami niepełnoletnich z III kl. Gimnazjów pragnących przystąpić w przyszłym Roku do sakramentu bierzmowania odbędzie się dziś w niedzielę 24 września po Mszy św. o 18.00. Zapraszamy na mszę św. a po mszy św. spotkanie.
  7. Spotkanie dla młodzieży w piątek 29 września o godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  8. Spotkanie z młodszymi ministrantami i kandydatami w sobotę o 15.00 a z starszymi i lektorami we wtorek o godz. 18:30. Przyjmujemy nowych kandydatów na ministrantów.
  9. Próba zespołu Estrellas we wtorek i czwartek o 18.30. Próba Scholi Jezusowe Promyczki w sobotę o godz. 13.00 a Promyki o godz.13.30. W miesiącu wrześniu przyjmujemy również do obu scholi i zespołu młodzieżowego nowych kandydatów.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy tygodniki „Idziemy” i „Niedzielę”.

W minionym tygodniu do wieczności odszedł:
Ś.P. Marian Pabich l.94.
Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.