Ogłoszenia

  1. Dziś Kościół obchodzi Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Odpust w parafii Trójcy Przenajświętszej w Dziś taca jest gospodarcza. Serdecznie dziękujemy.
  2. Dziś dzieci ze scholi wyjeżdżają na czterodniowa wycieczkę na Zbiórka o godz. 13.30. Wyjazd o godz. 14.00.
  3. Dziś o 19.00 na plebanii spotkanie Rady Ekonomicznej.
  4. Zapraszamy dziewczynki na procesję Bożego Ciała do sypania kwiatków. Próby sypania kwiatków dla chętnych dziewczynek przed kościołem w poniedziałek i środę o godz. 18.30. Dziewczynki przychodzą ze swoimi koszyczkami, kwiaty do sypania przygotuje s. Savia, jeśli ktoś ma swoje kwiatki to może także je zabrać nie zostawiamy ich w kościele.
  5. W środę 19 czerwca br. zakończenie Roku szkolnego i Msza św. na zakończenie w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców o godz. 8.00.
  6. W czwartek 20 czerwca br. przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte tego dnia o 7:00, 8:30, 10:00 i 18:00. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po mszy św. o godz. 10.00. Procesja przejdzie ulicami: Zachodnią, Gwiezdną do ul. Berenike, ul. Penelopy do ul. Andromedy i powróci ul. Jana Pawła II do świątyni. Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w procesji eucharystycznej wszystkich naszych parafian. Swoje zaproszenie kierujemy do asysty, lektorów, ministrantów, dzieci, grup parafialnych. Schola spotyka się o godz. 9.20 w salce. Naszych parafian mieszkających na trasie procesji prosimy o dekorację domów i trasy posesji. Ołtarze tego roku będą umiejscowione na posesji: 1. Sióstr Karmelitanek Dz. Jezus, 2. Państwa Grzesiaków, 3. Państwa Więclewskich, 4. Państwa Ziarnowskich.
  7. W oktawie Bożego Ciała o 17.15 zapraszamy na śpiewane Nieszpory, nabożeństwo czerwcowe, procesję i Mszę św.
  8. Próba Scholi Jezusowe Promyczki w sobotę o godz. 13.00 a Promyki o 13.30
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.