Ogłoszenia

  1. Dziś w Kościele przeżywamy XV Niedzielę zwykłą.
  2. Obowiązuje wakacyjny rozkład mszy świętych. W tygodniu będzie tylko msza  św. o godz. 18:00, w środy nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, którą rozpoczynamy  różańcem o godz. 17:30, zaś w niedzielę msze święte o godz.: 7:00, 9:00, 11:30 i 18:00. Wypominki za zmarłych przed mszą św. o godz. 9:00.
  3. Jeśli z ważnych przyczyn nie będzie nas w kancelarii w godzinach urzędowania prosimy o kontakt po mszy świętej wieczornej.
  4. Próba Scholi Jezusowe Promyczki i Promyki w sobotę o godz. 13:30.
  5. W przyszłą niedzielę 23 lipca br. przed Świętem św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Będziemy prosić Boga za wstawiennictwem patrona kierowców św. Krzysztofa o Boże błogosławieństwo dla kierujących pojazdami. Ofiary składane przez kierowców w czasie poświęcenia przeznaczone są dla polskich misjonarzy na zakup różnego typu pojazdów aby mogli docierać do wszystkich pomimo odległości czy braku dobrych dróg. Bóg zapłać. Zapraszamy na poświęcenie i do wspólnej modlitwy. Pojazdy będziemy święcić przed kościołem a wyjeżdżać na ul. Zachodnią. Każdy z kierowców otrzyma przy poświęceniu obrazek z modlitwą.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.