Ogłoszenia

  1. Dziś w liturgii Kościoła przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą.
  2. Dziś do puszki składamy ofiarę na ubogich zbierane przez naszą Caritas Parafialną.
  3. Dziś także o 16.00 serdecznie zapraszamy na koncert naszych scholi- Jezusowe Promyczki i Jezusowe Promyki oraz Zespołu Estrellas.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 13.00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców. Zaś na msze św. o godz. 18.00, kandydatów do sakramentu bierzmowania. Po mszy św. spotkanie.
  5. Przyszła niedziela 26 listopada br. to ostatnia niedziela Roku kościelnego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną poświęcone opłatki, które od poniedziałku 27 listopada, Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus będą roznosiły do wszystkich rodzin naszej Parafii.
  6. Spotkanie modlitewno – formacyjne dla młodzieży w piątek 24 listopada br. na plebanii o 19.00.
  7. 25 listopada wszyscy kandydaci, ministranci i lektorzy udają się na Dzień Jedności Służby Liturgicznej do Katedry w Łodzi, zbiórka przed naszym Kościołem o 09:00 w sobotę.
  8. Próba scholi Jezusowe Promyczki w sobotę o 13.00 a Promyki o godz. 13.30 Próba Zespołu Estrellas we wtorek i czwartek po mszy św. wieczorowej.
  9. Sobota 25 listopada br. to ostatnia sobota tego miesiąca po mszy św. wieczorowej zapraszamy na cztery części Różańca za Ojczyznę.
  10. Zachęcamy do nabywania tygodnika Idziemy i Niedziela.