Ogłoszenia

  1. Dziś w Kościele przeżywamy XX Niedzielę zwykłą. Do końca miesiąca obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy św. Za tydzień taca gospodarcza.
  2. Pabianicka piesza pielgrzymka wyruszy jutro 19 sierpnia br. z kościoła św. Mateusza w Pabianicach po mszy św. o 7.00. Łódzka pielgrzymka wyruszy natomiast we wtorek 21 sierpnia br. z kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Dziś ostatnia chwila by do puszki na bocznym ołtarzu włożyć kartki z intencjami, które w modlitwie polecą pielgrzymujący na Jasną Górę.
  3. Już dziś serdecznie zapraszamy na nasz parafialny odpust 01 września br.. Suma odpustowa o 13:00 a będzie jej przewodniczył nasz parafianin ks. Bartłomiej Lesiak obchodzący 15 rocznice świeceń kapłańskich. Odpust poprzedzi 40 godzinne nabożeństwo adoracyjne, które rozpoczniemy w środę wieczorem. Będzie trwało w czwartek i piątek do mszy św. wieczorowej. W sobotę 31 sierpnia br. mamy dzień bezpośredniego przygotowania do odpustu a wieczorem z racji ostatniej soboty miesiąca zapraszamy po mszy św. wieczornej do kościoła na cztery części Różańca, który ofiarujemy za Ojczyznę. W czasie różańca możliwość spowiedzi.
  4. Próba scholi Jezusowe Promyczki i Promyki w sobotę o 13.30. Próba zespołu Estrellas w czwartek o godz. 18.30.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.