Ogłoszenia

 1. Dziś w liturgii Kościoła przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu, na pierwszych Gorzkich Żalach spotykamy się o 17:15. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę nowych kościołów.
 2. W okresie Wielkiego Postu będą sprawowane następujące nabożeństwa:
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci – w piątek o godz. 16:00.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłychpiątek o 17:15.
   W piątek 23.02. br. Drogę Krzyżową prowadzą dorośli.
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali celebrowane będzie w niedziele W. Postu 17:15.
 3. W sobotę 24 lutego br. po Mszy św. wieczorowej z racji ostatniej soboty miesiąca zapraszamy na cztery części Różańca, który ofiarujemy za Ojczyznę.
 4. W przyszłą niedzielę 25 lutego br. na Mszę św. o 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie.
 5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w niedzielę 25 lutego na Mszę św. o godz. 18.00 oraz na spotkanie po Mszy św.
 6. Próba scholi Jezusowe Promyczki w sobotę o 13.00. Jezusowe Promyki o godz. 13.30. W dniu dzisiejszym u s. Etieny można zapisać się na płyty DVD z koncertu kolęd. Próba zespołu młodzieżowego Estrellas we wtorek i czwartek po mszy św. wieczorowej.
 7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odprawimy w dniach od 19 do 24 marca br. Rekolekcjom będzie przewodniczył dr Robert Jaśpiński
 8. Spotkanie z młodszymi ministrantami i kandydatami w sobotę o 15.30 a z starszymi i lektorami we wtorek o godz. 18.30.
 9. Spotkanie formacyjno – modlitewne dla młodzieży i studentów w niedzielę za tydzień o godz. 19.30 na plebanii.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Wspomnienie zmarłych:
W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

Ś.P. Jerzy Włodarczyk, l. 64
Ś.P. Ewa Wiśniewska, l. 58

Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach