Zimowiska 2018

W dniach od 4 do 10 lutego grupa ponad 50 osób, dzieci, młodzieży oraz rodzin z Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej z Ksawerowa razem ze swoim księdzem wikariuszem Dominikiem Sujeckim wyjechała w góry, aby wypocząć w Wierchomli Wielkiej. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności w jeździe na nartach i snowboardzie. Piękno górskiego krajobrazu pokrytego śniegiem mogli podziwiać ze stoku, a także podczas pieszej wycieczki do schroniska ,,Bacówka nad Wierchomlą”. Czas ferii był również czasem modlitwy, szczególnie przeżywanym podczas codziennie sprawowanej eucharystii. Niezwykłym wydarzeniem dla nas była również modlitwa w parafialnym kościele, a dawnej cerkwi greckokatolickiej pw. św. Michała Archanioła z 1821 roku. Również pogodne wieczory zapadną nam na długo w pamięci, kiedy mogliśmy poznawać się w czasie gier planszowych, gry w ,,Mafię”, oglądając film, czy śpiewając wspólnie w czasie karaoke. Z nadzieją czekamy na kolejny wyjazd.
Zimowiska 2018

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/zimowiska-2018/