Spotkanie integracyjne ministrantów

27 kwietnia 2024 r. w dzień zakończenia tygodnia modlitw o powołania do służby Bożej Ks. Wikariusz Tomasz Grzejdziak wraz z Ks. Wikariuszem Konradem Świnogą zorganizowali spotkanie integracyjne ministrantów i lektorów z parafii Ksawerów i Wola Zaradzyńska.

Po zgromadzeniu się w ksawerowskim kościele przywitał nas Ks. Proboszcz Andrzej Ścieszko, wyrażając swoją radość z dzisiejszego wydarzenia.

Pierwszym punktem naszego spotkania była modlitwa w obecności Pana Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie o święte powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i na misje oraz za powołanych, którzy już poszli za Chrystusem.

Po błogosławieństwie poszliśmy do salki ministrantów na wspólny poczęstunek na zakończenie naszego spotkania młodsi ministranci integrowali się podczas wspólnych gier i zabaw. Starsi ministranci i lektorzy poszli wraz z ks. Konradem na wspólne oglądanie projekcji filmu na temat spowiedzi generalnej.

Mamy nadzieje, że to spotkanie zaowocuje dalszą i bliższą współpracą parafii Ksawerów wraz z parafią Wola Zaradzyńska.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/spotkanie-integracyjne-ministrantow/