Ruszaj, ruszaj, ruszaj tam,

Gdzie Ziemię Obiecaną daje ci Pan!
Ruszaj, ruszaj, ruszaj tam,
Gdzie Ziemia Obiecana jest!

Serdecznie zapraszamy naszych parafian do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Tegoroczna 544 Piesza Pielgrzymka z Pabianic wyruszy dnia 20 sierpnia (w poniedziałek) pod hasłem „Kościół naszym domem”. Tradycyjnie wczesnym rankiem spotkamy się w kościele św. Mateusza na Mszy św., po której z gromkim śpiewem wyruszymy na pątniczy szlak. Wszyscy chętni, którzy pragną wyruszyć na pątniczy szlak wiodącej do Matki Bożej Częstochowskiej, powinni zapisać się w Parafii p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach.Pielgrzymka to czas, w którym człowiek doświadcza Boga, uczy się samego siebie, przekracza granice, podnosi poprzeczki. Jest to czas błogosławiony. Jest to droga do nasze najlepszej Matki, aby w Jej jasnogórskim obrazie ujrzeć tak drogi nam wzrok, pełen miłości i dobra.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/ruszaj-ruszaj-ruszaj-tam/