ROZNOSZENIE OPŁATKÓW ROK 2020
PIERWSZY TYDZIEŃ od 23 listopada do 28 listopada 2020 r.
- Poniedziałek 23 LISTOPADA 2020 r. od godz.14.30
- ul. Sienkiewicza od Zachodniej
- ul. Nowa od Łódzkiej
- Wtorek 24 LISTOPADA 2020 r. od godz.14.30
- ul. Ludowa od Zachodniej
- ul. Bema od Łódzkiej
- Środa 25 LISTOPADA 2020 r. od 14.30
- ul. Zacisze i Słowackiego
- ul. Parkowa, Roosevelta, Dziubińskiej i Spokojna
- Czwartek 26 LISTOPADA 2020 r. od. godz.14.30
- ul. Zachodnia od Małego Skrętu prawa strona i ul. Kwiatowa
- ul. Zachodnia od Małego Skrętu lewa strona i ul. Bajkowa.
- Piątek 27 LISTOPADA 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Zachodnia od Widzewskiej prawa strona do kościoła
- ul. Zachodnie od Widzewskiej lewa strona do Szkolnej i Tulipanowa
- Sobota 28 LISTOPADA 2020 r. od godz. 9.00
- ul. Widzewska cała od krańca do Conviktu
- ul. Letnia od Szczęśliwej do Zachodniej, Witosa, Radosna , Szczęśliwa, Kreta, Miętowa, Lazurowa Zdrojowa, Przyjazna i Słoneczna.
DRUGI TYDZIEŃ od 30 listopada do 05 grudnia 2020 r.
- Poniedziałek 30 LISTOPADA 2020 r. od 14.30
- ul. Traktorowa, Pocztowa i Jana Pawła prawa strona
- ul. Traktorowa, Pocztowa i Jana Pawła Lewa strona do kościoła
- Wtorek 01 GRUDNIA 2020 r. od 14.30
- ul. Rzepakowa Blok A
- ul. Rzepakowa Blok B
- Środa 02 GRUDNIA 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Łąkowa, Tymiankowa i Kościuszki
- ul. Kościuszki Bloki
- Czwartek 03 GRUDNIA 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Bednarska i Handlowa od Bednarskiej ora Modra
- ul. Getta i ul Dolna i Targowa
- Piątek 04 GRUDNIA 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Górna, Żeromskiego
- ul. Żytnia
- Sobota 05 GRUDNIA 2020 r. od godz. 9.00
- ul. Klonowa i Szeroka obie strony od Wschodniej
- ul. Mały Skręt, Prześwit, Wspólna i Graniczna.
TRZECI TYDZIEŃ od 07 do 12 grudnia 2020 r.
- poniedziałek 07 grudnia 2020 r. od godz. 14.30
- Blok ul. Zachodnia 23 A
- Blok ul. Szkolna 17 i Szkolna 12 blok G
- wtorek 08 grudnia 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Szkolna 12 wszystkie bloki nowe i stare budownictwo
- ul. Szkolna 14 wszystkie bloki
- środa 09 grudnia 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Andromedy, Gwiezdna i Berenike, Penelopy i Bohaterów Ksawerowa
- ul. Konopnickiej, Ogrodnicza, Głowackiego, Nastrojowa i Wiśniowa
- czwartek 10 grudnia 2920 r. od godz.14.30
- ul. Cicha i Spółdzielcza
- ul. Pomorska i Sucha
- piątek 11 grudnia 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Łódzka od Łodzi do Pabianic obie strony oraz ul. Piaskowa
- ul. Szmaragdowa, ul. Jęczmienna i Granitowa
- sobota 12 grudnia 2020 r. od godz.9.00
- ul. Boczna, Mickiewicza, Piękna i Lipowa
- ul. Dobra, Radosna, Urocza, Wiosenna, Poprzeczna, Osiowa i Mała.
CZWARTY TYDZIEŃ od 14 do 16 grudnia 2020 r.
- poniedziałek 14 grudnia 2020 r. od godz. 14.30
- ul. Wschodnia od Małego Skrętu obie strony do ronda
- wtorek 15 grudnia 2020 r. od godz.14.30
- ul. Wschodnia do ronda od Cegielnianej, Cegielniana, Wrzosowa i Orzechowa
- środa 16 grudnia 2020 r. od godz. 14.30.
- ul. Złota, Miła i Solarza
- ul. Rataja, Obwodowa i Cienista i Spacerowa.