Rozkład kolędy 2018/2019

27.XII. 2018 – czwartek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Zacisze i ul. Szkolna domy do kościoła
2 ks. ul. Słowackiego obie strony w stronę Szkolnej
28.XII.2018 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Parkowa obie strony od ul. Łódzkiej
2 ks. ul. Dziubińskiej, Roosevelta i Spokojna
29.XII. 2018 – sobota – od godz. 9.00
1 ks. ul. Klonowa i ul. Szeroka (prawa strona) od Wschodniej
2 ks. ul. Klonowa i ul. Szeroka (lewa strona) od Wschodniej i ul.Kwiatowa

ROK 2019

02. I. 2019 – środa – od godz. 15.00
1 ks. ul. Ludowa (od Zachodniej)
2 ks. ul. Bema (od Zachodniej)
03.I. 2019 – czwartek – od godz.15.00
1 ks. ul. Nowa (prawa strona od ul. Zachodniej)
2 ks. ul. Nowa (lewa strona od ul. Zachodniej)
04.I. 2019 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Sienkiewicza (prawa strona od ul. Zachodniej)
2 ks. ul. Sienkiewicza ( lewa strona od ul. Zachodniej)
05.I.2019 – sobota – od godz. 9.00
1. ks. ul Letnia (obie strony od krańca do Zachodniej) i Słonecznikowa
2. ks. ul Widzewska (cała strona należąca do Parafii do pana Zajkiewicza), Łaska
07.I.2019- poniedziałek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Zachodnia nr parzyste od ul. Szkolnej i ul. Tulipanowa
2 ks. ul. Zachodnia od ul. Widzewskiej część Pabianicka do spotkania
08.I.2019 – wtorek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Zachodnia od kościoła nr nieparzyste do spotkania
2 ks. ul. Zachodnia od ul. Widzewskiej nr nieparzyste do spotkania
09.I.2019 –środa – od godz. 15.00
1 ks. ul. Zachodnia od ul. Mały Skręt parzyste do spotkania
2 ks. ul. Zachodnia od ul Szkolnej w stronę M. Skrętu nr parzyste do spotkania
10.I.2019 – czwartek od godz. 15.00
1 ks. ul. Zachodnia od ul. Jana Pawła nr nieparzyste i Blok 23 A
2 ks. ul. Zachodnia od ul. Mały Skręt nr nieparzyste i ul Bajkowa
11.I. 2019 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Łódzka od Pabianic prawa strona i ul Żeromskiego
2 ks. ul. Łódzka od Pabianic lewa strona i ul. Granitowa
12.I. 2019 – sobota – od godz. 9.00
1 ks. ul Lazurowa, Radosna, Kręta, Zdrojowa i Przyjazna
2 ks. ul. Miętowa i Witosa
14.I.2019 –poniedziałek- od godz.15.00
1 ks. ul. Żytnia od ul. Zachodniej prawa strona
2 ks. ul. Żytnia od ul. Zachodniej lewa strona
15.I. 2019 – wtorek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Wspólna i ul. Graniczna
2 ks. ul Mały Skręt – cała od Zachodniej do ul. Złotej
16.I. 2019 – środa – od godz. 15.00
1 ks. ul. Handlowa od ul Cichej obie strony i ul. Modra
2 ks. ul. Handlowa od Bednarskiej obie strony
17.I. 2019 – czwartek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Łódzka prawa strona od M. Skrętu, ul. Jęczmienna i ul. Prześwit
2 ks. ul. Łódzka lewa strona od Małego Skrętu, ul. Piaskowa i ul. Bursztynowa
18.I.2018 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Bednarska
2 ks. ul. Bednarska
19.I.2019 – sobota od godz. 9.00
1 ks. ul. Wschodnia od Małego Skrętu prawa strona
2 ks. ul. Wschodnia od Małego Skrętu lewa strona i ul. Spacerowa
21.I.2019 – poniedziałek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Cicha
2 ks. ul. Spółdzielcza
22.I 2019 – wtorek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Sucha
2 ks. ul. Pomorska
23.I.2019 -_ środa – od godz. 15.00
1 ks. ul. Targowa
2 ks. ul. Targowa
24.I.2019 – czwartek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Górna
2 ks. ul. Górna
25.I.2019 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Dolna
2 ks. ul. Getta
26.I.2019 – sobota – od godz. 9.00
1 ks. ul. Traktorowa, ul. Pocztowa i ul. Jana Pawła jedna strona
2 ks. ul. Traktorowa, ul. Pocztowa i ul. Jana Pawła druga strona
28.I.2019 – poniedziałek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Złota, ul. Miła
2 ks. ul. Solarza i ul. Rataja
3 ks. ul. Obwodowa i ul. Cienista
29.I.2019 – wtorek – od godz.15.00
1 ks. ul. Wschodnia od ronda prawa strona
2 ks. ul. Wschodnia od ronda lewa strona
3 ks. ul. Cegielniana i ul. Orzechowa, ul. Wrzosowa, ul. Piękna i ul. Wschodnia do spotkania
30.I.2019 – środa – od godz.15.00
1 ks. ul. Konopnickiej
2 ks. ul. Ogrodowa
3 ks. ul. Głowackiego, ul. Wiśniowa i ul. Nastrojowa
31.I.2019 – czwartek- od godz. 15.00
1 ks. ul. Dobra od ul. Wschodniej, ul. Osiowa, ul. Wiosenna i ul. Mała
2 ks. ul. Lipowa i ul. Mickiewicza, ul. Urocza i ul. Radosna
3 ks. ul. Boczna od ul. Wschodniej ul. Brzegowa i Poprzeczna, Liliowa
01.II.2019 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Penelopy i Bohaterów Ksawerowa
2 ks. ul. Andromedy
3 ks. ul Gwiezdna i ul Berenike
04.II. 2019 – poniedziałek – od godz.15.00
1 ks. ul. Kościuszki i ul Tymiankowa
2 ks. ul. Łąkowa i Kościuszki do Traktorowej
3 ks. ul. Kościuszki Bloki i Blok przy Urzędzie Gminy
05.II.2019 – wtorek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Rzepakowa 8 Blok A od pierwszej klatki
2 ks. ul. Rzepakowa 8 Blok A od ostatniej klatki
3 ks. ul. Szkolna blok nr 17
06.II.2019 – środa – od godz. 15.00
1 ks. ul. Rzepakowa 10 Blok B od pierwszej klatki
2 ks. ul. Rzepakowa 10 Blok B od ostatniej klatki
3 ks. ul. Giełdowa i po godz. 17.00 ul. Szkolna Blok G
07.II.2019 – czwartek- od godz. 15.00
1 ks. ul. Szkolna 12 nowe budownictwo Blok E
2 ks. ul. Szkolna 12 nowe budownictwo Blok F
3 ks. ul. Szkolna 12 stare budownictwo bloki:A, B, C i D i Internat
08.II.2019 – piątek – od godz. 15.00
1 ks. ul. Szkolna 14 A, B, C, D
2 ks. ul. Szkolna 14 J, K, L, N
3 ks. ul. Szkolna 14 G i H
09.II.2019 – sobota – od godz. 9.00 – 17.00
Wizyty kolędowe na życzenie u parafian, których nie zastaliśmy wyznaczonym czasie.