Pielgrzymka w Bieszczady

Serdecznie zapraszamy na autokarową pielgrzymkę w Bieszczady, która odbędzie się w dn. 18 – 20 października br.
Zapisy prowadzi ks. Jacek, można je dokonywać w zakrystii po każdej Mszy Św. lub w kancelarii w godzinach urzędowania.

Orientacyjny plan programu pielgrzymki w Bieszczady

1. Wyjazd w piątek o godz. 04.00 z parkingu przed kościołem.
2. Powrót w niedzielę ok. godz. 21.00.
3. Miejsce zakwaterowania: Polańczyk pensjonat „Ewa”.
4. Proponowany program zwiedzania i atrakcji:

a) Zwiedzanie Cerkiew w Uluczu oraz Równi,
b) Synagogi oraz  w Lesku,
c) Skansen w Sanoku,
d) Najstarszy kościół (II poł.  XVI w.) m. Średnia Wieś,
e) Nawiedzenie Sanktuarium MB Bieszczadzkiej.

5. Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.
6. Zwiedzanie tamy na Solinie.
7. Przejazd autokarem wzdłuż małej pętli bieszczadzkiej.
8. W sobotę wieczorem ognisko oraz smażenie kiełbasek przy akompaniamencie regionalnej muzyki.
9. Po drodze zatrzymanie się w Sandomierzu oraz w Opatowie.
10. Być może jeszcze inne atrakcje, które pojawią się w trakcie wyjazdu.

Uwaga:

1. Program Pielgrzymki jest otwarty i poddany konsultacji uczestników, zatem w każdej chwili może ulec niewielkiej zmianie.
  2. Poszczególne punkty będą realizowane wg. uwarunkowań atmosferycznych oraz w zależności od dyspozycji czasowej.
  3. Cena wyjazdu 320 zł. obejmuje: przejazd, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, wszystkie bilety wstępu.
  4. Prowiant na drogę w własnym zakresie, po dotarciu do celu mamy obiadokolację.
  5. Pamiętajmy o ciepłym ubiorze, w razie konieczności o czymś przeciwdeszczowym .
  6. Kieszonkowe wg. uznania.
  7. Wszystkich uczestników gorąco się prosi o zabranie ze sobą pogody ducha i poczucia humoru.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/pielgrzymka-w-bieszczady/