Pielgrzymka śladami bł. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy na 3 dniową pielgrzymkę śladami papieża błogosławionego Jana Pawła II, która odbędzie się w dniach 19 – 21 października (tj. piątek, sobota i niedziela).

Trasa pielgrzymki będzie przebiegać przez: Wadowice – Kalwarię Zebrzydowską – Ludźmierz – Zakopane – Częstochowę.

Jak również, przejazd autobusem przez najpiękniejszą w okresie jesiennym dolinę Dunajca wraz z zaporą w Niedzicy, zwiedzanie pasma Gorców, oraz podziwianie pięknych Tatr z Gubałówki.

W cenie wyjazdu zapewnione wyżywienie oraz noclegi w domu agroturystycznym w miejscowości Ochotnica Dolna – Młynne.

Uczestników wyjazdu czeka również wiele miłych i niezapomnianych atrakcji, zarówno duchowych jak i tych „przyziemnych”

Zapisy w kancelarii lub zakrystii w parafii p.w. MB Częstochowskiej w Ksawerowie. Koszt wyjazdu w góry 225zł.

Wyjazd w piątek o godz. 8: 00, zbiórka na parkingu przy Kościele w Ksawerowie,

Planowany powrót w niedzielę ok. godz. 20:00

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/pielgrzymka-sladami-ojca-sw-jana-pawla-ii/