Odpust parafialny ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej

W naszej parafii 28 sierpnia 2022 r. przeżywaliśmy odpust ku czci naszej patronki Matki Boskiej Częstochowskiej. Sumie odpustowej o godzinie 11:30 przewodniczył i homilię wygłosił mieszkający w naszej parafii, a studiujący w Rzymie Ksiądz Damian Stachera. Po Mszy świętej była uroczysta procesja Eucharystyczna.

Nasze wspólne świętowanie poprzedziło czterdziestogodzinne nabożeństwo podczas którego mogliśmy adorować Chrystusa utajonego w Najświętszym Sakramencie. Zwieńczeniem przygotowań do Odpustu była modlitwa wszystkimi częściami Różańca świętego za Ojczyznę. Podczas uroczystej Eucharystii, która zgromadziła wielu parafian i gości oraz członków grup parafialnych dziękowaliśmy Maryi za to, że patronuje naszej parafii i prosiliśmy ją o dalszą opiekę nad nami.

Wszystkim obecnym na Uroczystościach Odpustowych dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy szczególnej opieki naszej Patronki – Matki Bożej Częstochowskiej. Szczęść Wam Boże!

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/odpust-parafialny-ku-czci-matki-boskiej-czestochowskiej-2022/