Ksawerowskie Promyki w parafii św. Mateusza w Pabianicach

W niedzielę 27 stycznia br. na zaproszenie ks. Andrzeja Chmieleckiego Proboszcza Parafii św. Mateusza w Pabianicach nasza schola Jezusowe Promyki udała się na Mszę św. o godz. 11.00 podczas której wystąpiła z koncertem kolęd. Promyki stworzyły niesamowitą atmosferę wykonując różne kolędy i pastorałki.

Przesłaniem koncertu było uwielbienie Bożej Dzieciny oraz podtrzymanie bogatej tradycji śpiewu kolęd i pastorałek. Występ ten został nagrodzony gromkimi brawami. Dziękujemy scholi za piękne wykonanie kolęd i skocznych pastorałek, wielki kunszt i niezapomniane wrażenia. Koncert był pełen radości, optymizmu w którym każdy znalazł dla siebie nutę refleksji.

W sposób szczególny składamy wielkie Bóg zapłać ks. Proboszczowi Andrzejowi Chmieleckiemu za bardzo miłe i ciepłe słowa skierowane pod naszym adresem.

Po koncercie Promyki udały się do McDonald’s.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/ksawerowskie-promyki-w-parafii-sw-mateusza-w-pabianicach/