Koncert ku czci św. Cecylii

Tradycyjnie, jak co roku ku czci św. Cecylii patronki muzyki w naszej parafii odbył się koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży ze scholi Jezusowe Promyczki i Promyki oraz zespołu Estrellas. Koncert odbył się w niedzielne popołudnie  dn. 17 listopada br. w parafialnym kościele w Ksawerowie.  Gdy nasza świątynia zapełniła się do ostatnich miejsc, o godz. 16.00 na scenie pojawili się pierwsi artyści „Jezusowe Promyczki”, następnie „Jezusowe Promyki” oraz zespół „Estrellas”, który zaśpiewał wraz ze scholą „Jezusowe Promyki”.

[fsg_gallery id=”1″]

Nasi artyści jak zwykle stanęli na wysokości zadania, wprawiając w wielki podziw i zachwyt tych wszystkich, którzy przybyli na koncert. Oficjalnego otwarcia i zamknięcia koncertu dokonał ks. Proboszcz Stanisław Bracha, dziękując wszystkim przybyłym gościom a nade wszystko siostrze Etienie, która przygotowała dzieci i młodzież ze scholi oraz zespołu do jakże niepowtarzalnego i niecodziennego widowiska.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/koncert-ku-czci-sw-cecylii/