Jubileuszowa Pielgrzymka na Jasną Górę

Dnia 14 września br. grupa parafian z Ksawerowa wraz z ks. Jackiem udała się na Jubileuszową Pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę.  W sobotni poranek  57- osobowa grupa pielgrzymów wyruszyła z parkingu przy kościele do Częstochowy, aby dziękować naszej Matce Maryi za dar Jubileuszu 80 -lecia istnienia parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ksawerowie. W kaplicy Cudownego Obrazu została odprawiona Dziękczynna Msza Święta. Wyraziliśmy wdzięczność Naszej Patronce za możliwość przeżywania jubileuszu oraz za wszelkie łaski, jakie wyprasza dla nas u swego Syna Jezusa Chrystusa. Po zakończonej eucharystii na klasztornych wałach została odprawiona Droga Krzyżowa. Następnie udaliśmy się do Doliny Miłosierdzia, aby uwielbić Boga za okazana nam dobroć, za łaskę zbawienia oraz niezgłębione miłosierdzie.
W drodze powrotnej nawiedziliśmy Sanktuarium Św. Anny i Matki Bożej Gidelskiej, gdzie modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla całej naszej parafii.
Po godz. 19.00 umocnieni duchowo szczęśliwie powróciliśmy do swoich domów. jub piel

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/jubileuszowa-pielgrzymka-na-jasna-gore/