I Komunia święta 2024 r.

Uroczystość pierwszej Komunii świętej należy do najważniejszych wydarzeń w życiu parafii.
Przygotowania do tej chwili kiedy uczniowie trzech trzecich  klas przyjmują po raz pierwszy w życiu Komunię świętą trwały przez cały rok, a moment spowiedzi świętej był dla nich dużym przeżyciem.
W naszej parafii uroczystość pierwszej Komunii świętej odbywała się w trzech grupach dzieci z klas III.
Klasa „III A” przyjmowała I Komunię św. w sobotę 11 maja 2024 r. o godz. 12:00.
W niedzielę 12 maja 2024 r. Pana Jezusa ukrytego w Eucharystii po raz pierwszy przyjęły kolejne dwie grupy dzieci z klas III. „Klasa B” o godz. 10:30 oraz klasa „III C” o godz. 12:00.
Pierwszej i drugiej grupie przewodniczył i I Komunii świętej udzielił ks. proboszcz Andrzej Ścieszko a trzeciej grupie ks. wikariusz Tomasz Grzejdziak.
Życzymy drogim dzieciom by Pan Jezus był najwierniejszym Przyjacielem i prowadził ich drogą drogą wiary, nadziei i miłości na szczyty świętości. 😇😇😇

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/i-komunia-swieta-2024-r/