„Dni Ksawerowa 2012”

W dniu 30 czerwca i 1 lipca w naszej społeczności odbyły się „Dni Ksawerowa”, które były również połączone z jubileuszem 15 – lecia powstania Gminy Ksawerów. Po bogatym sobotnim programie, rozrywkach i zabawie, następnego dnia w niedzielę mieszkańcy Gminy Ksawerów zgromadzili się na uroczystej Mszy św. w czasie, której modlono się o pomyślność i Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców.  Uroczystej Mszy św. o godz. 11: 30 przewodniczył Ks. Proboszcz Stanisław Bracha, natomiast kazanie wygłosił ks. prof. dr hab. Andrzej Perzyński. Po zakończonej Mszy św. swoja wdzięczność za współpracę z mieszkańcami Gminy Ksawerów wyraził Pan Wójt Adam Topolski oraz Przewodniczący Rady Gminy Pani Maria Wróbel. Udzielając Bożego błogosławieństwa Ks. Proboszcz jeszcze raz polecił Bogu i Najświętszej Maryi Panny wszystkie nasze intencje skrywane w sercu. Tym samym dokonano oficjalnego zamknięcia odchodów „Dni Ksawerowa 2012”.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/dni-ksawerowa-2012/