XIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności

W dniach 08-09.12.2017 odbyła się XIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności – Tak pomagam zorganizowana przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

W naszej ksawerowskiej Biedronce można było spotkać wolontariuszy ze Szkolnych Kół Caritas działających na terenie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Ksawerowie oraz Parafialnego Zespołu Caritas. W tym roku swoją pomocą wsparła nas także młodzież działająca przy parafii. Nasi parafianie jak zawsze okazali się bardzo hojni i z chęcią dzielili się produktami spożywczymi i chemicznymi o długim terminie przydatności, które za pośrednictwem Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnych Kół Caritas trafią jako paczki świąteczne do najbardziej potrzebujących osób z terenu naszej parafii.

XIII Ogólnopolska Zbiórka Żywności

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji wolontariuszom i ich opiekunom, którzy przez dwa dni pełnili dyżury przy koszykach i zachęcali kupujących do podzielenia się z osobami potrzebującymi.

Dziękujemy także wszystkim mieszkańcom Ksawerowa, którzy w okresie adwentu otworzyli swe serca na potrzeby innych ludzi i włożyli do sklepowego koszyka produkty spożywcze i chemiczne.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/xiii-ogolnopolska-zbiorka-zywnosci/