Występ naszej scholi z okazji 95 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek

Dnia 31 grudnia 2016 r. w Sosnowcu siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus dziękowały Bogu za 95 lat istnienia swojego Zgromadzenia. Uroczystej Eucharystii przewodniczył Ks. Bp. Grzegorz Kaszak, Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej, który po  Mszy św. uroczyście otworzył i poświęcił Muzeum Domu Macierzystego. Właśnie w nim odbyła się premiera filmu o Czcigodnej Sł. Bożej Matce Teresie Kierocińskiej  pt. „Ona nigdy nie była sama” z wprowadzeniem jego reżysera,  Krzysztofa Millera. Całość programu jubileuszu uświetnił i ubogacił koncert Scholi Jezusowe Promyki z Ksawerowa pod batutą s. Etieny Ewy Zalewskiej CSCIJ. Przed występem zespół zdążył spotkać się jeszcze z ks. Biskupem i w atmosferze radości  zrobiono pamiątkowe zdjęcie.
95 lat Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/wystep-naszej-scholi-z-okazji-95-lat-istnienia-zgromadzenia-siostr-karmelitanek/