Wycieczka Scholi na Mazury

W dniach 16-19 czerwca 2019 r. dzieci ze Scholi „ Jezusowe Promyczki i Promyki” wyjechały, jak co roku na wycieczkę zorganizowaną przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ksawerowie. Dzieci wyjechały w niedziele 16 czerwca 2019 o godz. 14:00 na Mazury do miejscowości Wilkasy. W wycieczce brało udział 52 dzieci pod opieką 4 opiekunów pod kierownictwem Siostry Etieny Karmelitanki Dzieciątka Jezus, która jest założycielką i prowadzącą parafialną Scholę ” Jezusowe Promyczki i Promyki”.

Dzieci podczas wycieczki miały możliwość korzystania z wielu atrakcji zorganizowanych przez naszą Parafię między innymi:

• Park Linowy, który w swojej ofercie miał trzy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, zjazdy tyrolkowe, pochylnie, most birmański, sieci, mostki i kładki
  • Ognisko przy wspólnym śpiewie scholowego repertuaru
  • Spływ kajakowy po jeziorze Niegocin
  • Rejs statkiem po jeziorze Niegocin
  • Zwiedzanie Giżycka

17 i 18 czerwca 2019 r. o godz. 18:00 dzieci wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyły w Eucharystii w kościele pw. Św. Brunona w Giżycku i w kościele pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Wilkasach, aby podziękować Bogu za wszelkie łaski, którymi nas obdarzył.

Każdy dzień rozpoczynała i kończyła wspólna modlitwa poranna i wieczorna na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w Wilkasach. Przez wszystkie dni pobytu na Mazurach dzieciom towarzyszyła modlitwa, piękne widoki oraz niezapomniane wrażenia. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo szczęśliwe 19 czerwca 2019 r. o godz. 21.20.

Składamy ogromne podziękowania AZS Wilkasy za opiekę oraz ciepłe przyjęcie dzieci z Ksawerowskiej Parafii.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/wycieczka-scholi-na-mazury/