Udział w Ogólnopolskim i Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej

Od 25 lat w łódzkiej parafii Najświętszego Serca Jezusowego odbywa się Dziecięcy Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej. Nasze schole już po raz 12  wzięły udział w tym wydarzeniu. W tym roku swoje umiejętności zaprezentowały: Jezusowe Promyczki śpiewając „Tabliczkę mnożenia” oraz  „Więc i ja wysławiam Pana”, natomiast Jezusowe Promyki zaśpiewały piosenki pt.  „Z wszystkich sił” i ,,Połów”. Duet Agatka i Krzysiu Radek wystąpili  z piosenką „Jestem Twym dzieckiem” oraz solistka Julia Nykiś, która wykonała utwór  „Zaufaj Panu już dziś”. W poprzednich latach nasze schole zajmowały czołowe miejsca na tym festiwalu. Również i ten rok dostarczył nam wiele emocji i wrażeń zajmując czołowe miejsca.

JEZUSOWE PROMYCZKI – I miejsce

JEZUSOWE PROMYKI – I miejsce

Solistka Julia Nikiś – II miejsce

Duet bliźniaków – III miejsce

Tegoroczny DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI RELIGIJNYCH pod hasłem: „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Kościoła” był radosnym śpiewem na chwałę Pana oraz nieustannym wotum wdzięczności Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za Jego obecność w Łodzi i spotkane z dziećmi pierwszokomunijnymi na Lublinku.

Wyrażając nasz dar wdzięczności DOBREMU BOGU pragniemy „ze wszystkich sił” Wielbić Jego Imię i całym życiem głosić, że ON jest JEDNYM PANEM I KRÓLEM NASZYCH DZIECIĘCYCH ROZŚPIEWANYCH I ROZRADOWANYCH SERC!

Wdzięczność kierujemy w stronę naszego głównego opiekuna ks. Proboszcza Stanisława Brachy, który nieustannie wspiera nas dobrocią i otwartością swojego serca. Ks. Jackowi wikariuszowi za duchowe wsparcie oraz życzliwość. Dziękujemy siostrze Etienie, za włożony trud i pracę w przygotowaniu dzieci oraz młodzieży, Kamili, Ewie a także wszystkim wspaniałym opiekunom, rodzicom a w sposób szczególny naszym małym i większym „ artystom” za ich wielki wkład, zaangażowanie i poświęcenie w to wielkie dzieło, które się stało naszym udziałem.

[slideshow id=8]

Pierwszy występ

Drugi występ

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/udzial-w-ogolnopolskim-i-miedzynarodowym-festiwalu-piosenki-i-piesni-religijnej/