Trzeci parafialny wyścig rowerowy

We wtorek 23 czerwca 2020 roku o godzinie 19.00 rozpoczął się TRZECI PARAFIALNY WYŚCIG ROWEROWY. Pogoda nam sprzyjała; nie padało, było ciepło i lekki wiaterek uprzyjemniał chwile pełne emocji.

Do zawodów przystąpiło 23 uczestników. Walka była zacięta, każdy chciał zwyciężyć.

Na podium stanęły tylko 3 osoby:  Kuba Małecki z kl.5, Czarek Grzelązka z kl. 4 i Adrian Andrych z kl. 2.

Dla zwycięzców sześciu pierwszych miejsc były cenne nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymali słodycze, piłki, długopisy. Każdy z zawodników został obdarowany. Panowała bardzo przyjemna, radosna atmosfera.

Impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzieci, ich rodziców, opiekunów i sympatyków.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Bracha za organizację wyścigu w naszej parafii i piękne nagrody. Dziękujemy sponsorom i wszystkim, którzy tak mocno zaangażowali się w przygotowanie wyścigu, szczególnie Panu Krzysztofowi, Konradowi i Mateuszowi Rogozińskim.

To wszystko czynimy na wielką chwałę Bożą.

Bogu niech będą dzięki za naszą radość i wszelkie dobro, jakie się tu dokonało.