Tornister pełen uśmiechów

W dniach 02-23.08.2015 w naszej parafii odbyła się akcja Tornister pełen Uśmiechów. Celem tej akcji było pozyskanie wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z terenu naszej parafii. Wierni mogli włączyć się do akcji poprzez zakup artykułów szkolnych dla konkretnego dziecka. W dniu 16.08.2015 po każdej Mszy Świętej zbierane były do puszek pieniądze na zakup wyprawek szkolnych. Wierni okazali się bardzo hojni. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać 1500zł za które zakupiliśmy brakujące artykuły szkolne. W wyprawki szkolne wyposażyliśmy 52 dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Każde dziecko odbierające wyprawkę szkolną było bardzo zadowolone, a rodzice wdzięczni za okazane dobro. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym i katechetycznym, a osobom, które włączyły się do akcji przekazując dary rzeczowe lub fundusze na zakup artykułów szkolnych bardzo serdecznie dziękujemy.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/tornister-pelen-usmiechow/