Świętowanie liturgicznego wspomnienia Św. Cecylii przez Jezusowe Promyki

Po niedzielnym koncercie dziś 22 listopada 2019 r. był czas na modlitwę za nasze zespoły, który został zakończony pięknym spotkaniem na Ośrodku Edukacyjno- Opiekuńczym. 76 członków Scholi Jezusowe Promyki uczestniczyło w kolacji na którą zaprosił ks. Proboszcz Stanisław Bracha.

To spotkanie przy wspólnej kolacji trwało 2 godziny. Już od samego początku panowała bardzo radosna atmosfera. W czasie jego trwania nie zabrakło modlitwy, śpiewów , tańców integracyjnych oraz zabaw. Zabawa przebiegała w świetny nastroju i radości. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, aż nie chciało się kończyć i rozstawać. Ideą śpiewania jest chwała Boża i radość śpiewania. Jak wiele trzeba włożyć pracy z dziećmi i młodzieżą, aby śpiew był na Bożą chwałę, ale i wypływał z radosnych i kochających Boga serc. Ta atmosfera i wspólne świętowanie dnia patronki śpiewu i muzyki jeszcze bardziej połączyło naszą scholę i wzbudziło zapał do dalszej pracy i rozsławiania naszej wspólnoty śpiewem.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za piękny gest płynący z serca a także opiekującym się Ośrodkiem Edukacyjno-Opiekuńczym iż po raz kolejny ugościli nas w tak pięknym dniu.

Album ze zdjęciami

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/swietowanie-liturgicznego-wspomnienia-sw-cecylii-przez-jezusowe-promyki/