Koncert kolęd w Ksawerowie

W jedynym w swoim rodzaju okresie świąt Bożego Narodzenia spotykamy się tradycyjnie na wspólnym kolędowaniu w naszych domach, w grupach duszpasterskich i szerzej rozumianej rodzinie parafialnej. Nawet jeżeli takie spotkania są zwoływane pod hasłem „ koncertu”, to najbardziej przyciąga nas możliwość kolędowania przy żłóbku Narodzonego Jezusa.
Koncert kolęd 2018
Taki też charakter miał koncert w ksawerowskim kościele, który odbył się 14 stycznia 2018 r. o godz.. 16.00. O ciepłe brzmienie kolęd zatroszczyli się wykonawcy: Schola „ Jezusowe Promyczki”, Schola „ Jezusowe Promyki” i Zespół Estrellas. Kolęda to nasze uwielbienie dla Narodzonego Boga, to wyraz naszej miłości, to potwierdzenie, że ponieważ stoimy przy Maleńkim Jezusie w żłobie będziemy przy Nim stali także pod Krzyżem, gdyż On pozostanie z nami do samego końca. Jezus daje nam siły, aby iść wraz z Nim przez świat i wyczekiwać nie tylko pojawienia się Jego gwiazdy za rok ale także Jego ponownego przyjścia. Koncert z pewnością zadowolił licznie zgromadzonych parafian i gości o czym może świadczyć fakt, że wszyscy artyści otrzymali gromkie oklaski. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego koncertu.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/koncert-koled-w-ksawerowie-2/