Koncert dla Arcybiskupa i Premiera

Arcybiskup Grzegorz Ryś i Premier Piotr Gliński przysłuchiwali się koncertowi, który nasza schola dała w niedzielę, 23 września w Łodzi, z okazji otwarcia kompleksu boisk w Zespole Szkół Salezjańskich przy ul. Wodnej 34.

Tego dnia w zespole szkół odbył się Piknik Rodzinny, dla uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej. Ponad 1000 osób uczestniczyło w Mszy Świętej, a następnie w uroczystości otwarcia kompleksu boisk. Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili Arcybiskup Łódzki Grzegorz Ryś, Premier Piotr Gliński, Krajowy Duszpasterz Sportowców ks. Edward Pleń oraz posłowie na Sejm RP, ministrowie, radni, przedsiębiorcy.

Po poświęceniu kompleksu boisk, rozpoczęły się występy artystyczne. Jezusowe Promyki pojawiły się na scenie jako pierwsze. 67 osób w pięknych, żółto-niebieskich strojach, zaprezentowało 12 utworów. Każdy z nich był wyjątkowy dzięki dodatkowej choreografii. Próby, prowadzone przez s. Etienę, przyniosły wspaniały efekt i koncert wszystkim zgromadzonym bardzo się podobał.

Koncert u Salezjanów 2018

Po koncercie, schola spotkała się jeszcze w jednej z restauracji, by przy ciepłym posiłku podsumować udany występ.

Permalink do tego artykułu: http://www.ksawerow.archidiecezja.lodz.pl/koncert-dla-arcybiskupa-i-premiera/